Artykuły

KNC sprzedaje w Chorwacji

  • Autor: Franchising.pl
  • Data: 2010-04-21
  • Liczba odsłon: 16329

KNC sprzedaje w Chorwacji

Sieć rozwija współpracę z zagranicznymi partnerami.

Konsorcjum Nieruchomości Consulting szuka szans rozwoju poza rodzimym rynkiem. Ostatnio przedstawiciele sieci zawarli partnerską umowę z chorwackim pośrednikiem nieruchomości. Dzięki niej KNC zaoferuje klientom domy, mieszkania i grunty zlokalizowane na terenie tego śródziemnomorskiego kraju.

Poza granicami Polski działają też partnerzy sieci w Stanach Zjednoczonych, Francji i Wielkiej Brytanii. Właściciele KNC dążą też do rozpoczęcia współpracy z partnerem z Ukrainy.

- Już wkrótce może ta kooperacja może stać się faktem - mówi Stanisław Wierny, dyrektor oddziału w Nowym Sączu. - Jednocześnie pracujemy nad powiększaniem sieci w Polsce. Chcemy, aby do końca tego roku nasze biura były obecne we wszystkich większych polskich miastach.

Obecnie na rodzimym rynku działa 25 placówek franczyzowych KNC, m.in. w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Piotrków Trybunalski i Rzeszów.

Pośrednicy w nieruchomościach zacierają ręce na myśl o powrocie dobrej koniunktury na rynku. Ceny mieszkań spadają coraz wolniej, a banki obniżają ceny kredytów hipotecznych, zapewniając jednocześnie ich większą dostępność. Wśród klientów Rośnie przede wszystkim zainteresowanie zakupem mieszkań małych i średnich, o powierzchni poniżej 70 m2.

Konsorcjum Nieruchomości Consulting działa na rynku od 1997 r. Firma specjalizuje się w pośrednictwie w sprzedaży nieruchomości, doradztwie oraz w działalności deweloperskiej skoncentrowanej na budowie domów jednorodzinnych. Firma należy do wielu branżowych organizacji i stowarzyszeń, m.in. Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości.

Źródło: Franchising.pl