Artykuły

KNC podwójnie w Częstochowie

  • Autor: Franchising.pl
  • Data: 2010-06-09
  • Liczba odsłon: 16636

KNC podwójnie w Częstochowie

Właściciele sieci agencji nieruchomości chcą do końca roku otworzyć placówki w większości dużych miast w Polsce.

Franczyzowe agencje pośrednictwa w nieruchomościach radzą sobie dobrze. Pośrednicy szukają partnerów w Polsce i za granicą, szukają swojej szansy na giełdzie papierów wartościowych i korzystają na stopniowo powracającej koniunkturze na rynku nieruchomości.

Nogi z gazu nie spuszcza także Konsorcjum Nieruchomości Consulting, rozwijając sieć biur zarówno w kraju, jak i za granicą. Sieć współpracuje z pośrednikami ze Stanów Zjednoczonych, Francji, Wielkiej Brytanii oraz Chorwacji.

Niedawno na rodzimym rynku KNC powiększyło się o placówkę w Częstochowie. To jednak nie jedyny punkt sieci, który ma powstać w tym mieście.

- Niedługo w Częstochowie powstanie drugie biurozdradza Stanisław Wierny, dyrektor nowosądeckiego oddziału KNC. - Prowadzone są rozmowy z kolejnymi potencjalnymi franczyzobiorcami z całej Polski. W kręgu naszych zainteresowań są m.in. Radom, Kielce, a także aglomeracja śląska. Uważamy, że są spełnione wszelkie warunki, by do końca bieżącego roku nasza sieć obejmowała wszystkie większe miasta w Polsce.

Obecnie sieć KNC w Polsce liczy 7 jednostek własnych i 30 franczyzowych. Przedsiębiorcy zainteresowani prowadzeniem własnego oddziału KNC powinni posiadać licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami lub zapewnić sobie nadzór ze strony osoby posiadającej takie uprawnienia. Warunkiem przystąpienia do sieci jest także dysponowane lokalem handlowym w miejscowości o liczbie mieszkańców około 50 tys. lub więcej.

Źródlo: Franchising.pl