Artykuły

Ranking branży nieruchomości w Tarnowie

  • Autor: BSM
  • Data: 2009-11-10
  • Liczba odsłon: 18355

Ranking   branży  nieruchomości  w Tarnowie

 KNC Nieruchomości, Biuro Nieruchomości Marek Bochenek oraz Hebda Nieruchomości to trzy najbardziej znane marki pośredników w obrocie nieruchomościami w Tarnowie. Ranking ten jest wynikiem przeprowadzonych przez Instytut Badań Rynku Nieruchomości w ostatnim kwartale tego roku ankiet, mających określić stopień rozpoznawalności biur nieruchomości na lokalnym rynku.

W Tarnowie najbardziej znanym pośrednikiem okazała się firma KNC Nieruchomości, która istnieje na tarnowskim rynku od 1997 roku. Biuro to działa w obszarze pośrednictwa nieruchomości a także w dziedzinie szkoleń, organizacji praktyk zawodowych, analiz rynku, usług doradczych, deweloperskich oraz zajmuje się obrotem nieruchomościami.

KNC jest zdecydowanym liderem branży nieruchomości w Polsce Południowej , posiada kilka oddziałów w całym kraju oraz przedstawicielstwa na świecie , ma silnie rozbudowaną sieć franczyzową. Biuro Nieruchomości Marek Bochenek obok klasycznych usług pośrednictwa posiada w swojej ofercie również zarządzanie nieruchomościami oraz wycenę.

Biuro Hebda Nieruchomości to bogate doświadczenie, bezpieczeństwo, rzetelność i skuteczność. Biuro specjalizuje się w obiektach i lokalach komercyjnych a swoim klientom obok pośrednictwa proponuje usługi radcy prawnego.

Wszystkie firmy, których marki rozpoznawalne są na tarnowskim rynku i które zwyciężyły w rankingu cechuje długoletnia tradycja, doświadczenie zawodowe oraz rzeczowe profesjonalne podejście do klientów. Na kolejnych miejscach, tuż za prowadzącą trójką znajdują się biura: Arcus, A-DOM oraz A.COM.

Biura te według ankieterowanych stanowią trzon tarnowskiego rynku nieruchomości.

Autor: BSM. – dyrektor KNC Nieruchomości w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: dane pochodzą z serwisu www .wsn .pl.