Artykuły

Dwa na jeden w franczyzie KNC

  • Autor: Administrator Administrator
  • Data: 2014-05-27
  • Liczba odsłon: 31169

Dwa na jeden w franczyzie KNC

W Polsce codziennie powstają nowe firmy. Działają z różnym skutkiem. Czasami bez odpowiedniego wsparcia już po paru miesiącach bankrutują a ich właściciele, rozgoryczeni, pytają, czego zabrakło i dlaczego to właśnie im się nie udało?. Własny biznes to ryzyko, dlatego często pozostaje tylko w sferze marzeń. Ale nie zawsze tak musi być. KNC, ogólnopolska sieć biur nieruchomości stawia na dwie ważne przy powstawaniu własnego biznesu rzeczy. Stawia na pomysł i wsparcie. Dzięki temu szanse powodzenia wzrastają a własne biuro nieruchomości staje się spełnieniem marzeń.
Pomysł
Biuro nieruchomości to branża, która, mimo, że nie ma w chwili obecnej najlepszego okresu, nadal jest dziedziną, która może przynosić stabilizację finansową i daje możliwość samorealizacji. Otwarcie biura franczyzowego ma istotną zaletę- korzysta się z wielokrotnie już sprawdzonej metody na udaną działalność, otrzymuje nazwę i rozpoznawalne logo.
Wsparcie
Konkretne wsparcie na początku oraz w trakcie bieżącej działalności eliminuje błędy, które mogą pojawić się, gdy zaczynamy działalność w branży dotychczas nieznanej. KNC pomoże w wyborze lokalizacji, zapewni kompleksowe szkolenia, w tym z zakresu obsługi klienta, dostarcza pakiet umów i materiałów reklamowych, zapewnia oprogramowanie i dostęp do sieciowej strony i portalu internetowego. Za pomysł i wsparcie KNC od potencjalnego Franczyzodawcy oczekuje tylko jednego- kapitału.
Kapitał
KNC nie wymaga od Franczyzobiorcy dużego kapitału, bo otwarcie placówki może kosztować kilka, ale i kilkanaście tysięcy złotych.. Koszty otwarcia zależą przede wszystkim od lokalizacji biura oraz od tego, jak poważnego remontu wymaga lokal i jak chcemy go wyposażyć. KNC wymaga posiadania kapitału, który pokryje koszty organizacji biura i jego funkcjonowania, w co najmniej trzech, pierwszych miesiącach. Ma to wyeliminować dotychczasowe, złe doświadczenia KNC, spowodowane współpracą z zupełnie nieprzygotowanymi finansowo Franczyzobiorcami, którzy zapominali, że to na ich barkach spoczywa odpowiedzialność za finansowanie własnej firmy.

 

Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl