Artykuły

Wkrótce nowe oddziały sieci biur nieruchomości KNC

  • Autor: Administrator Administrator
  • Data: 2014-05-19
  • Liczba odsłon: 31154

Wkrótce nowe oddziały sieci biur nieruchomości KNC

KNC GLOBAL REAL ESTATE, jedna z większych sieci biur nieruchomości działająca w Polsce, w najbliższym czasie zamierza uruchomić kolejne oddziały swojej firmy. Zdaniem właściciela sieci, Rafała Stec nowe oddziały będą mają szanse na stabilny i szybki rozwój, bo ich właściciele z powodzeniem działają już w swoich miastach a pośrednictwo w handlu nieruchomościami będzie kolejnym pionem ich działalności. O nowych oddziałach sieci KNC, usłyszymy wkrótce w Gdańsku, Nowym Targu, Bielsku Białej, Krośnie i Wrocławiu. Umowy franczyzowe w większości zostały już podpisane, dlatego teraz zadaniem Franczyzodawcy jest przekazanie nowym partnerom, jak najwięcej informacji dotyczących funkcjonowania biura nieruchomości. Beata Mądel, odpowiedzialna za pozyskanie nowych Franczyzobiorców, KNC mówi, - Naszym celem jest utrzymanie w Polsce, czołowej pozycji w branży nieruchomości, a także poszerzanie naszej działalności o terytoria położone poza obszarami województwa małopolskiego i podkarpackiego.

Jak pokazują ostatnie działania sieci KNC, nie są to słowa rzucane na wiatr, zważywszy na to, że mimo niesprzyjającej sytuacji ekonomicznej w Polsce, większości biur udaje się utrzymywać na rynku mimo dużej konkurencji w tym sektorze . Pozostaje również wierzyć, że przyszli Franczyzodawcy sieci dostrzegą potencjał KNC i zdecydują na współpracę z tą coraz bardziej znaczącą firmą w Polsce.

 

Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl