Artykuły

KNC GLOBAL REAL ESTATE po wyprzedaży mieszkań

  • Autor: Administrator Administrator
  • Data: 2013-11-21
  • Liczba odsłon: 47065

KNC GLOBAL REAL ESTATE po wyprzedaży mieszkań

Tarnowskie biuro nieruchomości sieci KNC GLOBAL REAL ESTATE, pilnie poszukuje mieszkań do sprzedaży. To zaskakująca sytuacja, zważywszy na fakt, że jeszcze kilka miesięcy temu na mieszkania nie było chętnych a sprzedaż w tym sektorze nieruchomości stanowiła niewielki procent ogólnej sprzedaży biura. Ostatnie dwa miesiące pokazały jednak, że rynek nieruchomości jest nieprzewidywalny a pośrednicy i agenci KNC po ostatniej „ wyprzedaży ‘ mieszkań, muszą się bardzo postarać, aby pozyskać nowe oferty, ponieważ na liście potencjalnych zainteresowanych zakupem mieszkania w Tarnowie figuruje kilkanaście nazwisk.

Właściciel KNC GLOBAL REAL ESTATE, Rafał Stec mówi - Do tych nazwisk musimy dopasować odpowiednie mieszkania, dlatego serdecznie zachęcam wszystkich próbujących sprzedać mieszkanie na własną rękę, aby ich sprzedaż powierzyć profesjonalistom. W tarnowskim oddziale KNC pracują kompetentni, wykwalifikowani, zaangażowani pośrednicy i agenci nieruchomości, którzy kompleksowo zajmą się sprzedażą mieszkania. Dodatkowo jak pokazują ostatnie statystyki są bardzo skuteczni i nie boja się trudnych sprzedaży, tych zadłużonych czy z nie do końca uregulowaną sytuacją prawną. Dlatego - jak dodaje Rafał Stec - Tarnów. ul. Krakowska 7, to adres, który warto zapamiętać i tam skierować swoje kroki, jeśli szybko i bezpiecznie chcemy sprzedać swoje mieszkanie.

 

Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl