Artykuły

Sezon letni zakończony

  • Autor: Administrator Administrator
  • Data: 2013-11-14
  • Liczba odsłon: 50157

Sezon letni zakończony

Zakończył się kolejny sezon letni w biurach sieci KNC Global Real Estate. Podobnie jak w roku ubiegłym dla pośredników i agentów biur KNC sezon ten był bardzo pracowity. Finalizowane transakcje dotyczyły najczęściej działek rolnych, niezabudowanych i stanowiły 65 % ogólnych transakcji. Tylko 5% stanowiły transakcje sprzedaży mieszkań, 2% należały do rynku wynajmu mieszkaniowego i komercyjnego, reszta to transakcje dotyczące domów - 28%. Mimo dość trudnej sytuacji na rynku nieruchomości, dyrektor KNC, Beata Mądel po podsumowaniu sezonu letniego, z optymizmem patrzy w przyszłość.

- Wyróżniamy się starannie dobraną i różnorodną ofertą oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Nasz wewnętrzny audyt sprawia, że do sprzedaży trafiają tylko sprawdzone oferty, dzięki czemu klient nie jest narażony, po podjęciu decyzji zakupu, na przykre niespodzianki i może szybko sfinalizować transakcję - mówi. Ogólna liczba transakcji w okresie letnim, w stosunku do roku poprzedniego, zmniejszyła się, o około 20%, ale i tak końcowy wynik finansowy tego okresu wyszedł na plus, dodaje Beata Mądel.

 

Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl