Artykuły

Mieszkania sprzedają się szybciej

  • Autor: Administrator Administrator
  • Data: 2013-11-05
  • Liczba odsłon: 51125

Mieszkania sprzedają się szybciej

Po udanej transakcji sprzedaży 3- pokojowego mieszkania w Tarnowie, położonego przy ulicy Do Prochowni, Monika Noga, pośrednik nieruchomości z tarnowskiego oddziału KNC, przystępuje do kolejnej, również dotyczącej mieszkania.

Tym razem przygotowuje sprzedaż 2 pokojowego mieszkania położonego przy ulicy Długiej. To 39 metrowe mieszkanie nabywców znalazło za 119 000 zł 4 i jest kolejnym mieszkaniem sprzedanym przez tarnowski oddział w ostatnich tygodniach. Sprzedaż w tym sektorze nieruchomości, jak mówi, Monika Noga, znacznie się poprawiła, na co znaczący wpływ mają zmiany mające nastąpić w przyszłym roku a dotyczące zasad kredytowania.

W ofercie KNC, znajduje się jeszcze kilka mieszkań szczególnie zasługujących na uwagę. Monika Noga szczególnie poleca - 2 pokojowe mieszkanie położone w najlepszej dzielnicy Tarnowa, Piaskówce (www.wsn.pl - oferta numer 45576), 4 pokojowe przy ulicy Bitwy pod Studziankami (www.wsn.pl - oferta numer 44754), położone w centrum 34 metrowe, 2 pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie (www.wsn.pl - oferta numer 43902) czy 3 pokojowe położone przy ulicy Lwowskiej (www.wsn.pl – oferta numer 42116).

 

Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl