Artykuły

Podpisana została kolejna umowa pomiędzy KNC GLOBAL REAL ESTATE a MWSE

  • Autor: Administrator Administrator
  • Data: 2013-10-23
  • Liczba odsłon: 33554

Podpisana została kolejna umowa pomiędzy KNC GLOBAL REAL ESTATE a MWSE

Na kolejne 2 lata podpisana została umowa pomiędzy KNC GLOBAL REAL ESTATE a Małopolską Wyższą Szkołą Ekonomiczną w Tarnowie o organizację praktyk dla studentów kierunku zarządzanie, specjalność gospodarka nieruchomościami. Tym samym kontynuowana będzie owocna współpraca pomiędzy KNC a uczelnią MWSE.

Współpraca ta na początku tego roku zaowocowała wspólną organizacją Sympozjum Naukowego pt. „Rynek nieruchomości dla każdego” w którym udział wzięli teoretycy, czyli wykładowcy Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej, oraz praktycy związani z rynkiem nieruchomości min. właściciele tarnowskich firm budowlanych oraz właściciele i pracownicy biur pośrednictwa nieruchomości.

Było to kolejne sympozjum organizowane przez KNC i MSWE. Poprzednie organizowane w ubiegłym roku, cieszące się dużym zainteresowaniem również związane były z branżą nieruchomości i dotyczyły min. oferty franczyzowej KNC ( klasującej się od lat w pierwszej piątce sieci biur nieruchomości w Polsce) i wsn – stworzonemu przez KNC programowi do obsługi biura nieruchomości.

KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate

 

 

 

 

 

 

Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl