Artykuły

Nowe domy czekają na nabywców

  • Autor: Administrator Administrator
  • Data: 2013-09-09
  • Liczba odsłon: 19535

Nowe domy czekają na nabywców

Coraz więcej jest w ofertach tarnowskich biur nieruchomości nowych domów, których ceny kształtują się powyżej 700 000 zł a coraz mniej klientów zainteresowanych zakupem takich nieruchomości. Zupełna stagnacja w sprzedaży w tym właśnie sektorze w tarnowskim biurze KNC GLOBAL REAL ESTATE, utrzymuje się od kilkunastu miesięcy i jak mówi dyrektor, Beata Mądel, trwać będzie jeszcze długo, bo tego typu nieruchomości najczęściej wymagają kredytowania a o te nadal jest bardzo trudno. Zniecierpliwieni właściciele nieruchomości, bardzo rzadko myślą o drastycznej obniżce ceny, bo takie sprzedaże są dla nich nieopłacalne, tym bardziej, że nieruchomości te często również obciążone są kredytem, często zaciągniętym we frankach, co powoduje, że ich wartość na chwilę obecną zbliżona jest do samej wartości nieruchomości.

W ofercie tarnowskiego biura KNC, na nabywców czeka nowy, parterowy dom o powierzchni 130 m2, o architekturze dworku, położony w dzielnicy Krzyż, który wyceniony jest na 750 000 zł, dom z 2005 roku, parterowy z poddaszem o powierzchni 230 m2, położony w dzielnicy Paskówka, wyceniony na 1080 000 zł czy położony na obrzeżach Tarnowa piękny, gustownie wykończony dom z basenem za 890 000 zł. Jak mówi , Beata Mądel , czas sprzedaży takich domów wydłużył się do 3-4 lat.

Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl