Artykuły

Zmiana umowy franczyzowej w toruńskim oddziale KNC GLOBAL REAL ESTATE

  • Autor: Administrator Administrator
  • Data: 2013-04-25
  • Liczba odsłon: 17185

Zmiana umowy franczyzowej w toruńskim oddziale KNC GLOBAL REAL ESTATE

Toruńskie biuro sieci KNC działa od stycznia 2013 roku. Ten stosunkowo krótki okres funkcjonowania wystarczył właścicielce biura, Marzenie Kosmowskiej - Skupin, do podjęcia bardzo odważnej decyzji dotyczącej zmiany zasad współpracy z KNC. Zamierzeniem Marzeny Kosmowskiej – Skupin, było prowadzenie franczyzowego biura w oparciu o know- how sieci KNC i stopniowo swój plan realizuje, radząc sobie na toruńskim rynku nieruchomości coraz lepiej.

Dodatkowo zachęcona dobrą współpracą z KNC postanowiła sama włączyć się w budowę sieci franczyzowej, stąd jej decyzja o zmianie FRANCZYZY STANDARD w tzw. FRANCZYZĘ PARTNERSKĄ, która daje jej możliwość pozyskiwania nowych franczyzobiorców sieci. Podczas organizowanych niedawno I Targów Express Dom w Toruniu, po raz pierwszy prezentowała ofertę franczyzową KNC, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Marzena Kosmowska – Skupin, nie jest jedynym franczyzobiorcom sieci, pracującym według takich zasad. Taką samą ofertę franczyzową wybrał wcześniej franczyzobiorca sieci KNC ze Szczecina.

FRANCZYZA PARTNERSKA KNC GLOBAL REAL ESTATE – obok korzyści występujących przy FRANCZYZIE STANDARD, daje możliwość franczyzobiorcy budowania sieci franczyzowej, poprzez pozyskiwanie nowych, franczyzobiorców, co daje oczywiste, wymierne i dość spore korzyści finansowe. Decydując się na taką franczyzę, Franczyzobiorca płaci opłatę licencyjna w wysokości 12 000 zł, która może być negocjowana.

 

Autor: KIM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.