Artykuły

Szkolenie z negocjacji pracowników, KNC Global Real Estate

  • Autor: Administrator Administrator
  • Data: 2013-04-16
  • Liczba odsłon: 18255

Szkolenie z negocjacji pracowników, KNC Global Real Estate

KNCSzkolenie z zakresu negocjacji, które odbyło się 13 kwietnia br, było ostatnim w wiosennym cyklu szkoleń pracowników biur własnych KNC Global Real Estate. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, obejmował szkolenia, które miały podnieść wiedzę i umiejętności pracowników sieci i pomóc im odnaleźć się na współczesnym rynku nieruchomości.

Organizatorka szkoleń z ramienia KNC, Beata Tubek, szczególnie podkreśla ich znaczenie i konieczność ich regularnego prowadzenia. Jak mówi - Dzięki nim pracownicy, lepiej wykonują swoje obowiązki, jest większa efektywność ich pracy, przez co firma zdecydowanie lepiej funkcjonuje. Tematy szkoleń były tak opracowane, aby dotyczyły tych dziedzin, które wymagały poprawy i były odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby pracowników firmy. Nie należy również zapominać, że szkolenia są doskonałą integracją wszystkich pracowników i rozwijają komunikację wewnętrzną w zespole.

KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate

 


Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.