Artykuły

Wizyty kontrolne w biurach sieci KNC Global Real Estate

  • Autor: Administrator Administrator
  • Data: 2013-04-03
  • Liczba odsłon: 19164

Wizyty kontrolne w biurach sieci KNC Global Real Estate

KNCPanie, Beata Tubek i Beata Jeż, w imieniu, KNC Global Real Estate, rozpoczęły właśnie wizyty kontrolujące w biurach franczyzowych tej sieci. Pierwsza miała miejsce w biurze sieci KNC w Suchej Beskidzkiej. Placówka ta działająca nieprzerwanie od maja 2009 roku, mieści się przy ulicy Mickiewicza 9 c i jest jak dotąd, jedynym biurem nieruchomości w tym mieście, które zdołano utrzymać się, na rynku przez tak długi czas. Obok pośrednictwa nieruchomości, biuro zajmuje się również pośrednictwem kredytowym i jest firmą rodzinną.

– Każda wizyta w biurze franczyzowy, ma na celu sprawdzenie funkcjonowania naszych placówek, - mówi, Beata Jeż. Nasze wnioski, po każdej wizycie, mają wskazać braki i pomóc w prawidłowym jej funkcjonowaniu. Czasami spojrzenie z boku na pewne sprawy, powoduje, że można je prawidłowo ocenić i zaproponować zmiany, które wyjdą na dobre naszym Franczyzobiorcom. Działanie w sieci zobowiązuje, dlatego nasze kontrole mają także na celu sprawdzenie jak utrzymywane są standardy jakości obowiązujące w KNC.

KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate

 


Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.