Artykuły

Licencję korporacyjne sieci KNC Global Real

  • Autor: Administrator Administrator
  • Data: 2013-03-01
  • Liczba odsłon: 18870

Licencję korporacyjne sieci KNC Global Real

KNCLicencje korporacyjne biur nieruchomości KNC, które sieć wprowadziła w ostatnich dniach, są formalnym potwierdzeniem kwalifikacji jej pracowników. Jak podkreśla, Beata Tubek, - wysokich kwalifikacji, zdobytych podczas organizowanych przez podlegający jej Branżowy Ośrodek Szkoleniowy.

Każdy przyszły agent, chcący pracować w KNC, przechodzi szkolenie, które teraz dodatkowo zakończone jest egzaminem, mającym zweryfikować wiedzę i umiejętności agenta. Pozytywnie zakończony egzamin potwierdzony jest wręczeniem licencji korporacyjnej. Jak mówi, Beata Tubek, wprowadzenie licencji, zapobiega dopuszczeniu do pracy agentów, nie dość dobrze przygotowanych do reprezentowania sieci KNC i pracy z coraz bardziej wymagającymi klientami.

Po raz pierwszy, oficjalnie licencje korporacyjne wręczone zostały 22 lutego, podczas corocznego spotkania pracowników biur własnych sieci. Licencje wręczone zostały 28 osobom.

KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate

 


Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.