Artykuły

Geodezja, zarząd i pośrednictwo nieruchomości w Gnieźnie. Nowe biuro sieci KNC

  • Autor: KIM
  • Data: 2013-02-08
  • Liczba odsłon: 16440

Geodezja, zarząd i pośrednictwo nieruchomości w Gnieźnie. Nowe biuro sieci KNC

KNC Global Real EstatePodpisana 5 lutego nowa umowa franczyzowa sieci KNC, jest wynikiem wielomiesięcznych rozmów prowadzonych z Franczyzobiorcom, który zdecydował się na prowadzenie biura sieci w Gnieźnie.

Jak wspomina Beata Jeż, odpowiedzialna za rozwój sieci w firmie, pierwszy kontakt z Franczyzobiorcom miał miejsce we wrześniu ubiegłego roku a pierwsze spotkanie w październiku. Bogusław Małecki, nowy Franczyzobiorca sieci, zanim zdecydował się na wybór KNC, sprawdził oferty pozostałych firm i bardzo rozważnie analizował każdą.

W Gnieźnie, przy ulicy Roosevelta, nowy Franczyzobiorca sieci KNC, prowadzi działalność związaną z geodezją i zarządem nieruchomościami a dzięki podpisanej z siecią KNC umowie, od kwietnia rozszerzy ją o usługi pośrednictwa nieruchomości. Branża ta dla Bogusława Małeckiego, nie do końca jest nowa i nieznana. Kilka lat temu prowadził już biuro nieruchomości, by teraz do niej powrócić, tym razem jednak mając wsparcie dużej sieci, jaką jest KNC Global Real Estate.

Podpisana przez Rafała Steca umowa, jest drugą podpisaną w tym roku umową franczyzową tej sieci. Jeszcze w lutym Rafał Stec, planuje podpisanie kolejnej umowy a nowe biuro sieci KNC, ma powstać w województwie podkarpackim.

Autor: KIM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.