Artykuły

Toruń – zaprasza!

  • Autor: KIM
  • Data: 2013-02-01
  • Liczba odsłon: 19431

Toruń – zaprasza!

KNC Global Real EstateW bazie ofertowej sieci biur nieruchomości KNC, pojawiły się pierwsze oferty z Torunia. Tym samym można ogłosić, że placówka została otwarta a jej właścicielka liczy na owocną współpracę z Franczyzodawcą.

Gościem właścicielki toruńskiego oddziału, Marzeny Kosmowskiej – Skupin, w ostatnich dniach stycznia był Rafał Stec. Dokonał on otwarcia biura oraz przeprowadził szkolenie agentów. Uczestnikami szkolenia były osoby wyłonione w drodze wcześniejszej rekrutacji, prowadzonej przez Beatę Tubek, która odpowiedzialna jest, za funkcjonowanie, działającego przy KNC, Branżowego Ośrodka Szkoleniowego. Jak powiedziała Marzena Kosmowska – Skupin, przeprowadzone szkolenie pokazało, jak istotna jest pomoc, jaką otrzymuje od Franczyzodawcy, przedsiębiorca, który rozpoczyna działalność w branży wcześniej nieznanej.

– Szkolenie, które zostało przygotowane przez firmę KNC przygotowało agentów pod względem merytorycznym i praktycznym do pracy. Agenci nabrali pewności siebie, pełni wiedzy i optymizmu wyruszyli na rozmowy z klientami, co zaowocowało podpisanymi umowami, - dodała właścicielka biura w Toruniu.

KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate

 

Autor: KIM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.