Artykuły

Pierwsze transakcje nowego roku

  • Autor: KIM
  • Data: 2013-01-22
  • Liczba odsłon: 17913

Pierwsze transakcje nowego roku

KNC Global Real EstatePośrednicy i agenci KNC, dbają, aby oferty biura dostosowane były do potrzeb i wymogów szerokiej grupy klientów. Jak pokazują pierwsze transakcje 2013 roku , ma to przełożenie na póżniejszą sprzedaż , bo te dotyczą praktycznie każdego typu nieruchomości.

Pierwsze dni stycznia przyniosły sprzedaż murowanego domu położonego w okolicach Bochni, działki rolnej w Krośnie i mieszkania w Tarnowie. Najemców znalazł 120 metrowy lokal w Tarnowie, który wykorzystywany będzie pod usługi lakiernicze oraz mieszkanie w Nowym Sączu.

Jak mówi, Justyna Belczyk - dyrektor krośnieńskiego oddziału KNC, mimo bardzo niesprzyjającej pogody odbywa się wiele prezentacji w terenie, czasem w bardzo ekstremalnych warunkach.

Agnieszka Cholewa z tarnowskiego oddziału jest w trakcie sprzedaży dwóch domów. Jeden położony jest w powiecie brzeskim, drugi tarnowskim. W przypadku obu, prezentacja odbyła się w ciężkiej zimowej scenerii, która jak się okazuje nie odstraszyła nabywców.

Autor: KIM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.