Artykuły

Najtańsze domy w Polsce - tylko w KNC!

  • Autor: KIM
  • Data: 2012-12-15
  • Liczba odsłon: 17807

Najtańsze domy w Polsce - tylko w KNC!

KNC Global Real EstateDrugi tzw. weekendowy dom, był do niedawna, bardzo popularną inwestycją a transakcje tego typu stanowiły w biurach sieci KNC, większość. W obszarze działania biur własnych KNC, żadne inne biuro nie dysponowało tak bogatą i różnorodną ofertą tanich, drewnianych domów, które przyciągały klientów z całej Polski. Po stary, urokliwie położony dom przyjeżdżało się do biur KNC!

Dziś, branża nieruchomości przeżywa kryzys, który dotknął i ten sektor sprzedaży. Klienci nabywając nieruchomości, starają się zaspokoić najpotrzebniejsze potrzeby mieszkaniowe a wzrost cen nieruchomości spowodował, że stara chałupa, która jeszcze 5 lat temu kosztowała 40 000 zł, teraz kosztuje 100 000 zł. Bardzo znaczący wzrost cen tych nieruchomości wydłużył czas ich sprzedaży, czasem nawet do 2-3 lat i tylko urealnienie wartości nieruchomości, przyspiesza sprzedaż.

Na szczęście pośrednicy i agenci biur KNC, doskonale znają rynek i oczekiwania klientów. Wiedzą, że transakcje dotyczące drewnianych, wiejskich chałup, choć jest ich mniej to jednak, stanowić będą zawsze określony procent sprzedaży o który należy zabiegać. Dlatego też obok bardzo przeszacowanych cenowo nieruchomości, których właściciele głusi są na sugestie dotyczące obniżenia ceny w bazie ofertowej sieci znaleźć można wiele atrakcyjnie cenowo ofert, o które zabiegają pośrednicy i agenci KNC. Chałupa za 25 000 zł ? Bardzo proszę!

Pośredniczka z rzeszowskiego biura KNC, Ewelina Machnica, proponuje ładnie położony na 66 arowej działce, dom, w miejscowości Tropie, województwie podkarpackim lub tańszy w miejscowości Godowa, który właściciel wycenił na 24 000 zł. Jeśli zamarzymy o większej działce to rzeszowski oddział KNC, proponuje za 35 000 zł, dom w miejscowości, Pantalowice, który położony jest na ponad hektarowej działce, z której rozpościera się piękny widok na okoliczne wzgórza i lasy. Tego typu nieruchomości w ofercie KNC jest wiele, co potwierdza, że nadal najtańsze domy w Polsce są w KNC.

Autor: KIM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.