Artykuły

Przyszli Franczyzobiorcy KNC pod lupą

  • Autor: KIM
  • Data: 2012-12-06
  • Liczba odsłon: 18308

Przyszli Franczyzobiorcy KNC pod lupą

KNC Global Real EstateProwadzenie działalności w systemie franczyzowym, nie daje całkowitej gwarancji sukcesu i nie chroni przed ewentualnym bankructwem. Jak każda działalność ta również, niesie za sobą ryzyko i niepowodzenie. Przekonali się o tym ci Franczyzobiorcy sieci biur nieruchomości KNC, którzy, poza wiarą w sukces powodzenia, nie mieli wystarczającego kapitału. A jak każda działalność i ta, potwierdza, że aby wyciągnąć, należy najpierw włożyć.

W mijającym roku z sieci odeszło 3 Franczyzobiorców , którym nie zabrakło ogromnej determinacji tylko po prostu pieniędzy , na dalsze prowadzenie biura. Przykład takich właśnie Franczyzobiorców , zmusił właściciela sieci KNC Global Real Estate , Rafała Steca, do bardzo szczegółowej weryfikacji przyszłych Franczyzobiorców sieci.

- Nie ukrywam, że w mijającym roku kilka osób , nie przeszło wstępnej weryfikacji i nie podpisałem z nimi umów franczyzowych . Obawiałem się, że Franczyzobiorcy ci, nie posiadając wystarczającego zaplecza finansowego, nie będą w stanie utrzymać się na rynku, przez to ucierpią nie tylko oni, ale i cała sieć KNC, - stwierdził Rafał Stec.

Autor: KIM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.