Artykuły

Trwają przygotowania do uruchomienia nowego biura sieci KNC w Toruniu

  • Autor: KIM
  • Data: 2012-11-29
  • Liczba odsłon: 19194

Trwają przygotowania do uruchomienia nowego biura sieci KNC w Toruniu

KNC Global Real EstateW jednym z najstarszych polskich miast w Toruniu, już w nowym roku rozpocznie swą działalność nowe biuro sieci KNC Global Real Estate. Właścicielka biura Marzena Kosmowska – Skupin, jest przekonana, że ulica Kościuszki 51, będzie dobrym i szczęśliwym adresem a przy wsparciu, Franczyzodawcy, jakim jest KNC, uda jej się stworzyć wzorcowe i profesjonalne biuro obrotu nieruchomościami.

Sieć biur nieruchomości KNC ma w Polsce ponad 50 oddziałów i zapowiada dalszą ekspansje. Jak twierdzi, Rafał Stec, właściciel KNC, - Nadal jest miejsce na nowe oddziały sieci, na nowe inwestycję a sieć na swój cel bierze teraz mniejsze miasta. Jak pokazuje doświadczenie tam również, jest zapotrzebowanie na usługi pośrednictwa nieruchomości. Stąd np. ostatnie uruchomienie biura w Tuchowie, niewielkiej, podtarnowskiej miejscowości.

Choć pośrednicy w Polsce narzekają, to biura sieci obroniły się, co potwierdza to, że siła marki jest odporna na kryzys gospodarczy a KNC jest magnesem dla coraz większej rzeszy Franczyzobiorców.

Autor: KIM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.