Artykuły

Do KNC po działkę w dobrej cenie

  • Autor: KIM
  • Data: 2012-11-29
  • Liczba odsłon: 16075

Do KNC po działkę w dobrej cenie

KNC Global Real EstateCzy możliwe jest nabycie ładnej, niezabudowanej działki za 6 000 do 10 000 złotych? Zdecydowanie tak!, mówią pośrednicy biur nieruchomości sieci KNC, dodając, że tego typu działek mają w swojej ofercie kilkaset.

Justyna Belczyk, z krośnieńskiego oddziału KNC, poleca, 22 arową działkę rolną, w miejscowości Harklowa, województwie podkarpackim, która jest w trakcie wydawania warunków zabudowy i która kosztuje tylko 7. 400 Zł. W takiej samej cenie, poleca swoją działkę, pośrednik Ewelina Machnica z rzeszowskiego oddziału sieci. Działka ma powierzchnię 31 arów, znajduje się w Gwoźnicy Górnej w województwie podkarpackim i polecana jest na cele rekreacyjne. Pośredniczka z rzeszowskiego biura poleca również: 44 ary rolnej działki w Pstrągowce za 9 000 zł, 8 arów w Warzycach za 2.900 Zł czy ładną 7 arową, budowlaną działkę w Pułankach za 10 000 zł. Wiele jest w ofercie KNC podobnych cenowo działek w Małopolsce.

Agentka nieruchomości z tarnowskiego oddziału KNC, Beata Jeż ma w samym powiecie brzeskim , kilkanaście działek , których ceny nie przekraczają 10 000 zł. Działkę rolną w Dołędze, 31 arów, właściciele wycenili na 8 000 zł a 39 arów w miejscowości Wrzepia na 10 000 zł. W KNC naprawdę dobre ceny mają również działki komercyjne, czego przykładem niech będzie działka budowlano- komercyjna, położona w miejscowości Buchcie, gminie Tuchów, powiecie tarnowskim, o powierzchni 1.09 ha, którą tarnowski oddział KNC sprzedaje za 29 000 zł. Działka w Buchcicach zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania stanowi tereny zabudowy usługowej, komercyjnej i publicznej, z uzupełniającą funkcją mieszkaniową, oraz dopuszczalnymi kierunkami przekształceń polegającymi na adaptacji istniejących obiektów z zachowaniem funkcji usługowej, innych usług komercyjnych i publicznych, pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniową a część działki stanowią tereny rolnicze upraw ogrodniczych i sadowniczych.

Autor: KIM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.