Artykuły

Atrakcyjne kredyty dla Franczyzobiorców sieci KNC

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-11-10
  • Liczba odsłon: 18636

Atrakcyjne kredyty dla Franczyzobiorców sieci KNC

KNC Global Real EstateRozpoczęcie działalności w branży pośrednictwa nieruchomości, jak potwierdza wielu Franczyzobiorców sieci KNC, wymaga niewielkich nakładów finansowych. W porównaniu z innymi branżami, sugerowana przez właściciela sieci, Rafała Stec, kwota 20 000 zł, pozwala na organizację biura także tym, mniej zamożnym, którzy mogą urzeczywistnić swoje marzenia o własnej firmie i spełnić się w branży nieruchomości. Teraz, możliwość prowadzenia własnej firmy może być jeszcze bliższa a brak wkładu własnego nie będzie już przeszkodą. A to dzięki podpisanej przez KNC, z bankiem PKO BP umowie.

Dzięki umowie, którą podpisał z bankiem właściciel KNC, Rafał Stec, Franczyzobiorcy sieci, mogą uzyskać kredyt na bardzo preferencyjnych warunkach. Ta bardzo atrakcyjna oferta kredytowa, przygotowana przez tarnowski oddziału banku pod specjalnym nadzorem dyrektor Anny Nowakowskiej, stworzona została specjalnie dla Franczyzobiorców sieci KNC. Franczyzobiorcy sieci mogą ubiegać się o kredyt przeznaczony na organizację biura, jak również przeznaczyć go na finansowanie bieżących wydatków związanych z prowadzoną działalnością.

Autor: BSM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.