Artykuły

KNC w Przemyślu

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-09-21
  • Liczba odsłon: 20730

KNC w Przemyślu

KNC Global Real EstateKilka miesięcy trwały rozmowy dotyczące uruchomienia kolejnego biura sieci KNC. Tym razem wybór Franczyzobiorcy sieci, padł na Przemyśl. To ponad 60 – tysięczne miasto, jest trzecim pod względem ludności miastem województwa podkarpackiego i kolejnym, w którym już wkrótce działać będzie biuro nieruchomości pod logo, KNC Global Real Estate.

Nowe biuro sieci mieścić się będzie przy ulicy Mickiewicza 53/22. W chwili obecnej w lokalu trwa remont i organizacja biura, które swoją działalność rozpocząć ma w grudniu br.
- Biura sieci działające w województwie podkarpackim i małopolskim, radzą sobie najlepiej. Jest to spowodowane tym, że mają do dyspozycji ogromną bazę ofertową, w większości składającą się z tanich nieruchomości rolnych, na które jest bardzo duże zapotrzebowanie i które stanowią ponad 70% transakcji biur KNC, - powiedział właściciel sieci KNC, Rafał Stec.
- Logo KNC, w tych województwach, jest doskonale rozpoznawalne i przyciąga klientów. Wkrótce powstanie nowe biuro sieci, bo też trwają zaawansowane rozmowy z kolejnym Franczyzobiorcą, który chce otworzyć biuro w województwie podkarpackim, - dodaje Rafał Stec.

KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate

 

Autor: BSM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.