Artykuły

KNC w Szczecinie na ulicy Emilii Sczanieckiej 6a

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-08-30
  • Liczba odsłon: 19829

KNC w Szczecinie na ulicy Emilii Sczanieckiej 6 a

KNC Global Real EstateZadaniem Franczyzodawcy jest min. pomoc w organizacji nowego biura oraz zadbanie o właściwy nabór agentów. Dlatego też 27 i 28 sierpnia, Beata Tubek ( odpowiedzialna za nabór i organizację szkoleń) oraz Beata Jeż ( sprawująca nadzór dla rozwojem i funkcjonowaniem sieci franczyzowej KNC) gościły w Szczecinie, gdzie już od 3 wrześnie rozpocznie działalność nowe biuro sieci KNC.

Przyszłych agentów sieci, Beata Tubek, rekrutowała przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Szczecinie, który poza udostępnieniem sali, służył radą i pomocą w kwestiach zatrudnienia i dalszej współpracy z firmą KNC. Sama organizacja biura w Szczecinie, jest już na ukończeniu. Nowi Franczyzobiorcy ze Szczecina uczestniczyli w szkoleniach z wewnętrznego now-how sieci, dlatego wizytującej biuro Beacie Jeż, pozostała kontrola i sprawdzenie czy do wszystkich zaleceń sieci jej Franczyzobiorcy się dostosowali.

KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate

Autor: BSM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.