Artykuły

Spotkanie nowych Franczyzobiorców sieci KNC Global Real Estate

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-08-02
  • Liczba odsłon: 16916

Spotkanie nowych Franczyzobiorców sieci KNC Global Real Estate.

KNC Global Real EstateZorganizowane 24 lipca br w Tarnowie szkolenie było okazją do spotkania Franczyzobiorców, którzy już wkrótce rozpoczną działalność w branży pośrednictwa nieruchomości pod logo KNC.
- W nowych Franczyzobiorcach sieci KNC widzę duży potencjał, - mówi właściciel KNC, Rafał Stec. - Biuro w Tuchowie otrzymuje od nas ogromną bazę ofertową, która pozwoli im osiągnąć dochód już w pierwszym bądź drugim miesiącu działalności a biura w Szczecinie i Koninie dzięki agentom przeszkolonym przez nasz Branżowy Ośrodek Szkoleniowy, po 2-3 miesiącach działalności pozyskają bazę ofertową porównywalną do bazy biur działających na rynku po kilka lat, przez co szybko staną się rozpoznawalni i liczący na lokalnych rynkach. A wiadomo za bazą idą sprzedaże, więc biura te także szybko osiągną dochodowość.

Nowe biura sieci które już wkrótce pojawią się w Koninie, Szczecinie i Tuchowie, działać będą na podstawie umów franczyzowych zawartych w ostatnim kwartalne tego roku. Jeśli oferta franczyzową KNC nadal cieszyć się będzie takim zainteresowaniem , to jesienią liczba biur KNC przekroczy 60, co pozwoli KNC utrzymać pozycję lidera w sektorze franszyzy branży nieruchomości.

KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate

Autor: BSM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.