Artykuły

Kolejne szkolenie agentów w KNC Global Real Estate. Nowi Franczyzobiorcy sieci w trakcie szkolenia.

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-07-30
  • Liczba odsłon: 19454

Kolejne szkolenie agentów w KNC Global Real Estate. Nowi Franczyzobiorcy sieci w trakcie szkolenia.

KNC Global Real EstateW Branżowym Ośrodku Szkoleniowym działającym przy KNC nie ma tzw. "sezonu ogórkowego". Mimo letniej pory, która często charakteryzuje się spowolnieniem w wielu usługach,w BOS pracują na pełnych obrotach. Nowych agentów potrzebują biura już funkcjonujące, ale przede wszystkim biura, które w sierpniu rozpoczną działalność tj. biura w Szczecinie i Tuchowie oraz biuro w Koninie, które ruszyć ma we wrześniu. Tarnowski oddział KNC na szkoleniu zorganizowanym 24 lipca, gościł min. panią Marzenę Pońską - reprezentującą szczeciński oddział KNC, Magdalenę Stefan z Tuchowskiego biura sieci oraz Artura Janus z biura KNC w Koninie.

Szkolenie w głównej mierze dotyczyło pracy agentów nieruchomości, zasad pozyskiwania nieruchomości, zawierania stosownych umów, oraz zagadnień związanych z branżą nieruchomości. Nowi Franczyzobiorcy sieci uczestniczyli również w wewnętrznym szkoleniu, dotyczącym know-how sieci.

BOS już w przyszłym tygodniu organizuje kolejne szkolenie agentów, tym razem w Białymstoku a w przygotowaniu są szkolenia w Tarnowie i Rzeszowie.

KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate KNC Global Real Estate

Autor: BSM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.