Artykuły

KNC w Krośnie ruszyło pełną parą!

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-07-06
  • Liczba odsłon: 18858

KNC w Krośnie ruszyło pełną parą!

KNC Global Real EstateUdana transakcja już w pierwszym miesiącu działalności biura jest dla wszystkich pracowników KNC Krosno dobrą wróżbą i nadzieją na dalsze, równie szybkie i przynoszące im godziwe wynagrodzenie. To działające od niedawna nowe biuro sieci KNC, mieści się przy ulicy Kolejowej 10 i już teraz może poszczycić się ofertą, którą nie dysponują biura w Krośnie działające od lat.

- Już teraz z pewnością mogę stwierdzić, że za kilka miesięcy biuro KNC z ulicy Kolejowej, będzie posiadało w swojej ofercie największą bazę ofertową w Krośnie i okolicznych miastach i nie jest to jakaś czcza przechwałka, ale wynika to z polityki prowadzonej przez firmę, również w zakresie pozyskiwania nieruchomości - powiedziała Beata Mądel, dyrektor regionalna Polski południowo – wschodniej, odpowiedzialna za organizacje i rozwój krośnieńskiego biura.

Zespół biura w składzie pań: Justyny Belczyk, Marcianny Głowa, Krystyny Zajdel oraz pana Bartłomieja Habrat, posiada doświadczenie w sektorze branży pośrednictwa nieruchomości a ich umiejętności i wiedza rozszerzona została na szkoleniach zorganizowanych przez Branżowy Ośrodek Szkoleniowy, działający przy siedzibie głównej KNC w Tarnowie. Krośnieński zespół biura, jak się okazuje przekazywane na szkoleniach informację przyswoił sobie w 100 % , wykorzystując prawie 15 letnie doświadczenie KNC w swojej codziennej pracy. Pierwsza transakcja – domu w Krośnie, jest tego dowodem a w przygotowaniu są kolejne, dotyczące działki niezabudowanej oraz gospodarstwa rolnego, znajdujących się w okolicach Krosna.

KNC Global Real Estate oddział w Krośnie KNC Global Real Estate oddział w Krośnie KNC Global Real Estate oddział w Krośnie

Autor: BSM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.