Artykuły

KNC w Gdyni rusza już we wrześniu

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-07-04
  • Liczba odsłon: 18191

KNC w Gdyni rusza już we wrześniu

KNC Global Real EstateKNC Global Real Estate, firma zajmująca się działalnością w sektorze pośrednictwa nieruchomości, we wrześniu chce otworzyć nowy oddział franczyzowy w Gdyni. Będzie to kolejny po Szczecinie oddział, który powstanie w br. na terenie województwa pomorskiego.

Podpisana z KNC umowa franczyzową, daje jej Franczyzobiorcy prawo budowania sieci KNC na terenie całej Polski, choć już teraz Franczyzobiorca KNC, mówi, że chciałby raczej skupić się na terenie Pomorza, gdzie ma wielu znajomych przedsiębiorców, którzy w jego mniemaniu mogą zainteresować się ofertą KNC Global Real Estate. Umowa franczyzowa podpisana została w czerwcu a poprzedzający datę rozpoczęcia działalności okres przez Franczyzobiorcę sieci KNC ma zostać wykorzystany na organizację biura, rekrutację i nabór agentów ( który odbywa się przy udziale Branżowego Ośrodka Szkoleniowego, działającego przy KNC) odbycie szkoleń, poznanie now-how firmy. Będą to dla Franczyzobiorcy sieci KNC bardzo pracowite wakacje!

Autor: BSM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.