Artykuły

KNC silniejsze na Podkarpaciu!

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-07-03
  • Liczba odsłon: 18600

KNC silniejsze na Podkarpaciu!

KNC Global Real Estate w SzczecinieJesienią w grupie podkarpackich biur nieruchomości działających pod logo, KNC, ma być, co najmniej 10 biur. Po zmianach, które wprowadził właściciel sieci, Rafał Stec, wzmogło się zainteresowanie ofertą, franczyzową KNC, przedsiębiorców, którzy chcą rozszerzyć zakres świadczonych usług o pośrednictwo nieruchomości i którzy dotychczasowe działalności prowadzili w małych podkarpackich miastach. Obok działających już biur w Rzeszowie, Lesku, Dębicy, Krośnie i Jarosławiu już we wrześniu działalność rozpocznie nowy Franczyzobiorca sieci z Przemyśla.

Dość zaawansowane rozmowy dotyczące współpracy prowadzone są również z przedsiębiorcami z 4 innych podkarpackich miast, którzy chcą wejść do sieci KNC Global Real Estate. Tym samym KNC tworzy tam naprawdę silną, podkarpacką grupę, która ma szanse już wkrótce być numer 1 na tym terenie. Wśród podkarpackich biur zdecydowany prym wiedzie biuro rzeszowskie, które doskonale radzi sobie na rynku a których baza ofertowa przyciąga klientów z najodleglejszych zakątków Polski.

Jak powiedziała dyrektor rzeszowskiego biura, Ewelina Machnica, - Tajemnicą sukcesu jest doskonały, wysoce wykwalifikowany zespół i doskonale przygotowana baza ofertowa, która przyciąga nazwiska z pierwszych stron gazet. Klienci ci doceniają nasze zaangażowanie i profesjonalizm, co jest dla nas powodem do dumy i daje nam satysfakcję!

Autor: BSM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.