Artykuły

Nowe biuro KNC powstaje w Szczecinie

  • Autor: Administrator Administrator
  • Data: 2012-07-03
  • Liczba odsłon: 16917

Nowe biuro KNC powstaje w Szczecinie

KNC Global Real Estate w SzczecinieNowy Franczyzobiorca sieci biur nieruchomości KNC ma spore doświadczenie w prowadzeniu biznesu związanego ze sportem. Nie jest to dziedzina łatwa i jak w każdej panuje w niej spora konkurencja. Sprzyja również nawiązywaniu kontaktów w sferze dużego biznesu, dlatego właściciel biura KNC powstającego w Szczecinie – wybrał tzw. Franszyzę Partnerską, która pozwala mu na dalsze budowanie sieci i pozyskiwanie nowych Franczyzobiorców. Myśląc o nowych Franczyzobiorcach ma na uwadze zarówno tych z województwa pomorskiego, jak i Franczyzobiorców spoza Polski.

Opłata licencyjna, którą zapłacił Franczyzobiorca ze Szczecina, wybierając Franszyzę Partnerską, powinna mu się zwrócić już po pozyskaniu jednego nowego, Franczyzobiorcy a dzięki kolejnym uzyska naprawdę spore pieniądze, które na pewno przydadzą się w pierwszym okresie funkcjonowania biura nieruchomości. Mimo okresu wakacyjnego, organizacja biura KNC w Szczecinie ruszyła i już rozpoczęła się rekrutacja agentów nieruchomości, którzy przechodzić będą szkolenie zorganizowane przez działający przy KNC, Branżowy Ośrodek Szkoleniowy.

Jak twierdzi, przedstawicielka BOS, Beata Tubek, rekrutacja jest dość trudna i jak sądzi na taki stan rzeczy wpływ ma na pewno sezon wakacyjny, który w szczególności na Pomorzu rządzi się swoimi prawami. Biuro w Szczecinie ruszyć ma we wrześniu i do tego czasu na pewno uda się wszystko zorganizować, - powiedziała Beata Tubek.

Autor: BSM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.