Artykuły

Duże zmiany w ofercie franczyzowej sieci Knc Global Real Estate

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-06-19
  • Liczba odsłon: 17513

Duże zmiany w ofercie franczyzowej sieci Knc Global Real Estate

Oferta franczyzowa KNC Global Real Estate
W czerwcu br, zmianie uległy warunki przystąpienia do sieci biur nieruchomości KNC Global Real Estate. Mają one uatrakcyjnić ofertę franczyzową KNC i sprawić, że biura tej sieci pojawią się w małych miastach. Do tej pory właściciel sieci, Rafał Stec, bardzo rzadko wyrażał zgodę, na to, aby biura KNC powstawały w miastach poniżej 50 tysięcy mieszkańców. Teraz nawet miasta poniżej 20 tysięcy mieszkańców, mogą zostać wzięte pod uwagę i lokalizacja biur nieruchomości sieci KNC nie jest tam wykluczona.

Sieć KNC od czerwca proponuje również FRANCZYZĘ STANDARD I FRANCZYZĘ PARTNERSKĄ, pozostawiając Franczyzobiorcą możliwość wyboru. Pierwsza z nich, - FRANCZYZA STANDARD - daje Franczyzobiorcy min. prawo do posługiwania się logo firmy, now- how, bazę ofertową ( jedną z największych w Polsce), portal i stronę do obsługi biura, stałą opiekę Franczyzodawcy . Opłata licencyjna, którą sieć pobiera jednorazowo w przypadku wyboru tej franszyzy, ustalona została na 1599 zł. Nie uległa zmianie opłata franczyzowa, która nadal liczona jest od przychodu Franczyzobiorcy i wynosi 5 % nie mniej niż 1000 zł / miesięcznie.

FRANCZYZA PARTNERSKA – to druga propozycja, KNC, która obok korzyści występujących przy Franszyzie Standard, daje możliwość Franczyzobiorcy budowania sieci franczyzowej, poprzez pozyskiwanie nowych franczyzoborców, co daje oczywiste, wymierne i dość spore korzyści finansowe. Opłata licencyjna w przypadku tej franszyzy wynosi, jednorazowo 12 000 zł, ale jak zapowiada właściciel sieci KNC, może być negocjowana. Opłata franczyzowa jest na poziomie FRANCZYZY STANDARD.

Zmiany wprowadzone przez sieć KNC już doprowadziły do znacznego zainteresowania ofertą franczyzową KNC, Franczyzobiorców z małych miast województwa podkarpackiego. Dyrektor Regionalna Polski Południowo –Wschodniej, BSM., prowadzi rozmowy z potencjalnymi Franczyzobiorcami, którzy rozważają uruchomienie biura sieci KNC w Strzyżowie i Przeworsku.

Autor: BSM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.