Artykuły

KNC stawia na jakość! Audytor wewnętrzny w sieci biur KNC Global Real Estate

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-06-08
  • Liczba odsłon: 18063

KNC stawia na jakość! Audytor wewnętrzny w sieci biur KNC Global Real Estate

Zmiany w KNC Global Real EstateO najwyższą jakość w usługach KNC Global Real Estate, już wkrótce dbać będzie audytor wewnętrzny, którym została Magdalena Sulenta – Zierałka, z nowosądeckiego oddziału firmy, dotychczas odpowiedzialna za sprawy windykacyjne w KNC. - Wzrost konkurencyjności na rynku nieruchomości sprawia, że musimy podejmować nowe wyzwania, których realizacja wymaga ciągłego wdrażania systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2008 i tym samym zachować poziom usług w najwyższym stopniu, mówi, - BSM. , dyrektor regionalna firmy.

KNC Global Real Estate, jest jedyną firmą z branży nieruchomości, wywodzącą się z małopolski, która pracuje według norm ISO a szkoda, bo ten międzynarodowy standard zarządzania został stworzony po to aby zapewnić wysoką i niepowtarzalną jakość usług, zgodny z wymaganiami klientów i obowiązującymi przepisami. Jest to zatem system chroniący klientów firmy, którzy w KNC, stawiani są na pierwszym miejscu ale pomaga również w efektywnej organizacji firmy i zarządzaniu zespołem pracowników.

Autor: BSM
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.