Artykuły

III Sympozjum Naukowe z udziałem KNC

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-06-05
  • Liczba odsłon: 19440

III Sympozjum Naukowe z udziałem KNC

SeminariumTrzecie i zarazem ostatnie w tym roku akademickim sympozjum, zorganizowane przez Naukowe Koło Nieruchomości „Domuss” poświęcone było programowi do obsługi biura nieruchomości a zarazem stronie internetowej KNC Global Real Estete, - wsn.pl.

Uczestnicy sympozjum, którzy tłumnie zgromadzili się w auli, Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej, wysłuchali wykładu pt. „ Wsn jako przykład innowacyjnego rozwiązania w zarządzaniu biurem nieruchomości, który przygotowany został przez pomysłodawcę programu wsn, właściciela sieci biur KNC, - Rafała Steca. Wsn został stworzony po to, aby sprawnie wspomagać pracę pracowników biur nieruchomości, od lat używany jest przez agentów i pośredników KNC i jest nowoczesnym programem, który stanowi podstawowe narzędzie ich pracy. Obok min. rejestracji i zarządzania bazą ofert, rejestracji i zarządzania bazą klientów, systemu kojarzenia klienta z ofertą, możliwości eksportu ofert do kilkunastu portali ogłoszeniowych jest wygodną i przejrzystą przeglądarką ofert nieruchomości dla klientów biur KNC.

Autor: BSM. - Dyrektor Generalny KNC Global Real Estate.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.