Artykuły

MAJ – MIESIĄCEM ZMIAN W SIECI KNC GLOBAL REAL ESTATE

  • Autor: Administrator Administrator
  • Data: 2012-05-30
  • Liczba odsłon: 17671

MAJ – MIESIĄCEM ZMIAN W SIECI KNC GLOBAL REAL ESTATE

Zmiany w KNC Global Real EstateTegoroczny maj obfituje nie tylko w dostrzegalne za oknem zmiany pogody, ale także w przesunięcia na kluczowych stanowiskach w KNC Global Real Estate. Podczas firmowej konferencji odbywającej się dnia 28 kwietnia br. w Tarnowie, właściciel sieci Rafał Stec potwierdził, iż dotychczasowa Dyrektor oddziału macierzystego, BSM. zyskuje nową funkcję – Dyrektora Regionalnego Polski Południowo-Wschodniej.

- To stanowisko niesie ze sobą więcej obowiązków i zdecydowanie większą odpowiedzialność. Dotychczas zarządzałam jedynie oddziałem w Tarnowie, obecnie pod moje skrzydła trafiły także biura z województw: podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego.

Na czas jej nieobecności, w zastępstwie obowiązki dyrektora oddziału tarnowskiego pełnić będzie pośrednik w obrocie nieruchomościami, Józef Tendera. Ten wieloletni praktyk rynku nieruchomości, przydzielone zadania przyjął z dumą i zadowoleniem.

W oddziale tarnowskim wakaty na stanowisko Asystent Pośrednika uzyskały Beata Jeż i Ewelina Górniak-Kędzior. Ze swojej poprzedniej pracy, Beata Jeż wyniosła umiejętności negocjacyjne i obsługi nieruchomości, co niewątpliwie okaże się przydatne w nowej pracy. Natomiast Ewelina Górniak-Kędzior zajmowała się dotychczas procesem rekrutacji kandydatów do pracy w oddziałach sieci KNC i z tej perspektywy przyglądała się pracy w obrocie nieruchomościami.

Kolejna zmiana to przejęcie pieczy nad funkcjonowaniem Branżowego Ośrodka Szkoleniowego przez Beatę Tubek. Od początku maja jest ona osobą odpowiedzialną za przeprowadzanie rekrutacji i szkoleń dla biur własnych oraz franczyzowych sieci KNC Global Real Estate.

Autor: Ewelina Górniak-Kędzior - KNC oddział w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.