Artykuły

Nowe biuro sieci KNC w Grudziądzu

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-05-30
  • Liczba odsłon: 17692

Nowe biuro sieci KNC w Grudziądzu

Oddział KNC w GrudziądzuJuż 1 lipca tego roku zostanie otwarte kolejne biuro sieci KNC, tym razem w Grudziądzu. Nowa placówka firmy mieścić się będzie przy ulicy Dworcowej. Trwa organizacja. Przed biurem znajduje się obszerny parking dla klientów a biuro wyposażone jest w kilka stanowisk obsługi, przy których na klientów już wkrótce czekać będą wykwalifikowani pośrednicy i agenci nieruchomości, gotowi służyć pomocą przy zakupie i sprzedaży mieszkań, działek, domów i obiektów komercyjnych.

Nowy Franczyzobiorca KNC, posiada doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy a branża nieruchomości, jest rozszerzeniem dotychczasowej działalności. Franczyzoborca sieci KNC, przed zawarciem umowy franczyzowej, analizował warunki przystąpienia do sieci – wszystkich pozostałych Franczyzodawców, działających w Polsce w branży nieruchomości. O wyborze właśnie KNC, zdecydowała prosta rocedura przyjęcia do sieci i jasne, przejrzyste warunki poóżniejszej współpracy. Właściciela biura w Grudziądzu – nie zniechęciła konieczność uiszczenia opłaty licencyjnej, którą sieć KNC pobiera od stycznia tego roku a która jest wyższa, niż w pozostałych sieciach franczyzowych. Wychodził, bowiem z założenia, że – "dobre musi kosztować".

Autor: BSM. - Dyrektor KNC Global Real Estate oddział w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.