Artykuły

Wspieramy międzynarodową akcję

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-05-30
  • Liczba odsłon: 18215

Wspieramy międzynarodową akcję "Dzieci Ulicy"

Akcja wspierana przez KNC Global Real EstateZakończyła się właśnie wizyta tarnowskich dzieci, które przebywały w Tarnopolu na Ukrainie w ramach akcji "Dzieci Ulicy". Właściciel sieci KNC, - Rafał Stec, "człowiek o wielkim sercu i otwartym portfelu" jak zawsze nie pozostał nie czuły na prośby polskich organizatorów akcji z radością wsparł ją i tym samym przyczynił się do tego aby tarnowskie dzieci, mogły godnie reprezentować Polskę – co uczynili, bowiem w organizowanych zawodach piłkarskich, nasza reprezentacja zajęła 2 miejsce, wyprzedzając przedstawicieli min. Niemiec i Austrii!

Sama akcja miała zachęcić do niesienia pomocy dzieciom zwłaszcza tym , które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Przedstawicielka KNC Global Real Estate, Beata Tubek, była administratorką spotkania w Tarnopolu i zajmowała się tarnowską reprezentacją na Ukrainie. Jak mówi: "Widok szczęśliwych dzieci, które choć na chwilę oderwały się od codziennych trosk, wart jest wszystkich pieniędzy".

I tego się trzymajmy i chętnie wspierajmy podobne akcję...

Akcja wspierana przez KNC Global Real Estate Akcja wspierana przez KNC Global Real Estate Akcja wspierana przez KNC Global Real Estate

Autor: BSM.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.