Artykuły

Łączny obrót nieruchomościami w 2011 roku w biurach sieci KNC to ponad 120 milionów złotych!

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-05-08
  • Liczba odsłon: 16133

Łączny obrót nieruchomościami w 2011 roku w biurach sieci KNC to ponad 120 milionów złotych!

Obrót w sieci KNC Global Real EstatePonad 120 - milionowy, jeden z najwyższy w historii firmy obrót zamyka ostatni rok firmy KNC GLOBAL REAL ESTATE. Ta działająca od niemal 15 lat firma, - w głównej mierze działa w branży pośrednictwa nieruchomości i z powodzeniem od ponad 4 lat rozwija sieć franczyzową w Polsce i na świecie, czyniąc ją z małej rodzinnej firmy prawdziwego potentata w sektorze pośrednictwa nieruchomości w Polsce.

KNC to dobrze funkcjonujące w Polsce i na świecie biura nieruchomości własne i franczyzowe, których w tej chwili jest ponad 50 a ich liczba stale rośnie, gdyż oferta franchisingowa KNC jest intensywnie promowana i wzbudza zainteresowanie wśród potencjalnych franczyzobiorców.

- Mimo dość trudnej sytuacji na rynku i globalnego spowolnienia gospodarczego, osiągnęliśmy rekordowe roczne wyniki - dzięki sumiennej pracy wszystkich pracowników KNC. Liczymy na dobrą passę w bieżącym roku i dalszy rozwój firmy. Już wkrótce biura własne sieci powiększą się o nowy oddział, który już pod koniec maja uruchomiony zostanie w Krośnie - powiedział właściciel sieci KNC Global Real Estate, Rafał Stec.

Autor: BSM. - Dyrektor KNC Global Real Estate oddział w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.