Artykuły

Najlepsze biuro własne KNC w 2011 roku!

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-05-08
  • Liczba odsłon: 21448

Najlepsze biuro własne KNC w 2011 roku!

Najlepsze biuro własne KNC Global Real EstateTarnowskie oddział został uznany najlepszym biurem własnym 2011 roku, jednej z największej w Polsce sieci biur nieruchomości jakim jest KNC Global Real Estate Tytuł ten został przyznany za najlepsze wyniki finansowe ubiegłego roku oraz wkład wszystkich pracowników tarnowskiego oddziału, którzy znacząco przyczynili się do rozwoju całej firmy i ogłoszony podczas zorganizowanej 28 kwietnia "Konferencji Rocznej" KNC Global Real Estate.

Statuetkę z rąk właściciela firmy KNC, Rafała Steca, odbierali: BSM. (dyrektor oddziału) Józef Tendera (pośrednik nieruchomości i najlepszy pośrednik firmy w 2011 roku) Monika Noga (pośrednik nieruchomości) Marcin Rzepka (pośrednik nieruchomości) Agnieszka Cholewa (agent nieruchomości) oraz Beata Jeż (agent nieruchomości).

Wypracowany przez tarnowski oddział zysk był tylko o 8% niższy niż w 2010 roku, co należy uznać za sukces , mając na względzie wcale nie łatwą sytuację w sektorze pośrednictwa nieruchomości. Plany tarnowskiego oddziału na rok 2012 zakładają stopniowe rozszerzanie oferty biura o nowe, dodatkowe usługi, rozszerzanie bazy ofertowej i bazy klientów.

Autor: BSM. - Dyrektor KNC Global Real Estate oddział w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.