Artykuły

Nagrody rozdane!

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-05-08
  • Liczba odsłon: 18269

Nagrody rozdane!

Nagrody KNC Global Real Estate rozdaneWśród osób które podczas tegorocznych tarnowskich targów „DOM I OTOCZENIE” wzięły udział w ankiecie pt. „Czy znasz tarnowskie biura nieruchomości i jak oceniasz ich pracę ?” zostały rozlosowane nagrody. Ankieta została przygotowana i przeprowadzona przez Instytut Badań Rynku Nieruchomości a jej celem było sprawdzenie rozpoznawalności tarnowskich biur, ocena ich pracy oraz pracy pośredników nieruchomości.

Mimo, że osoby biorące udział w ankiecie musiały zmierzyć się z kilkunastoma czasami trudnymi pytaniami, chętnych było bardzo wielu. IBRN przygotował i wydrukował 600 ankiet a wśród rozdanych, wróciło 450 wypełnionych i na ich podstawie zostaną opracowane jej wyniki. Uczestnicy ankiety otrzymali nagrody ufundowane przez KNC Global Real Estste, którymi min. były : bilety do kina, kosz słodyczy, kupon na zakupy w sklepie YES ROCHER, wieża hi- fi, aparat fotograficzny i wiele innych.

Autor: BSM. - Dyrektor KNC Global Real Estate oddział w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.