Artykuły

KNC Global Real Estate na Targach Pracy w Chorzowie

  • Autor: Ewelina Kędzior
  • Data: 2012-05-08
  • Liczba odsłon: 19138

KNC Global Real Estate na Targach Pracy w Chorzowie

Targi pracy w Żorach W ubiegłym tygodniu odbywały się XXIV Targi Pracy w Chorzowie, w których uczestniczyło KNC Global Real Estate. Targi organizował Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie w ramach projektu „Skuteczny Urząd III”. Targi odbyły się w Miejskim Ośrodku Rekreacji i Sportu w Chorzowie i były skierowane przede wszystkim do osób bezrobotnych i poszukujących pracy.Podczas targów, blisko osiemdziesięciu wystawców prezentowano około 1000 ofert pracy dla bezrobotnych.

Firmę reprezentowały: Ewelina Kędzior, Beata Tubek oraz Sabina Golonka, które odpowiadały na pytania przybywających na targi. Nasze przedstawicielki pozyskiwały kandydatów na stanowisko Asystent Pośrednika do oddziałów rozlokowanych na Górnym Śląsku (do Gliwic, Sosnowica, Rybnika i Żor).

W tym samym dniu odbywały się również rozmowy rekrutacyjne w Oddziałach KNC w Gliwicach i Rybniku. W dniach 8-9 maja odbędzie się przeszkolenie teoretyczne dla osób zaproszonych do współpracy do tych oddziałów.

Targi pracy w Żorach Targi pracy w Żorach Targi pracy w Żorach

 

Autor: Ewelina Kędzior - KNC Nieruchomości w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.