Artykuły

\"Konferencja Roczna\" KNC Global Real Estate

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-05-08
  • Liczba odsłon: 16560

„Konferencja Roczna” KNC Global Real Estate

Konferencja Roczna KNC Global Real EstateZorganizowana 28 kwietnia br. „Konferencja Roczna” KNC Global Real Estste, była podsumowaniem roku 2011. Gośćmi właściciela KNC, - Rafała Steca, byli franczyzobiorcy sieci KNC i ich przedstawiciele oraz pracownicy biur własnych sieci. Rafał Stec z zadowoleniem przedstawił obecnym na konferencji dokonania sieci w sektorze franchisingu branży nieruchomości.

Rok 2011 przyniósł, bowiem sieci biur franczyzowych KNC największy jak do tej pory rozwój, pozwalający KNC uplasować się w pierwszej trójce działających w Polsce sieci franczyzowych pracujących w pośrednictwie nieruchomości. Sieć KNC w 2011 roku powiększyła się aż o 25 nowych biur nieruchomości w tym o dynamicznie rozwijającą się sieć biur na Ukrainie. Konferencja dała możliwość nagrodzenia najlepszych! Najlepszym biurem franczyzowym sieci KNC w 2011 roku zostało biuro z Lublina a jego właściciel, - Marek Bruszkiewicz, otrzymał nagrodę oraz statuetkę za „NAJLEPSZE BIURO FRANCZYZOWE 2011 ROKU”.

Właściciel KNC Global Real Estate uhonorował również biuro własne sieci, które w minionym roku osiągnęło największe wyniki sprzedażowe i znacząco przyczyniło się do rozwoju całej firmy. Statuetkę „NAJLEPSZE BIURO WŁASNE 2011 ROKU” otrzymał tarnowski oddział KNC.

Miłej atmosferze konferencji sprzyjała pogoda, która nastrajała jej uczestników do wspólnego spaceru po pięknym tarnowskim rynku, żywych dyskusji na tematy zawodowe i tematy luźniejsze, integracji i bliższego poznania.

Konferencja Roczna KNC Global Real Estate Konferencja Roczna KNC Global Real Estate Konferencja Roczna KNC Global Real Estate

 

Autor: BSM.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.