Artykuły

Targi Budownictwa i Nieruchomości w Rzeszowie – marzec 2012

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-04-03
  • Liczba odsłon: 17710

Targi Budownictwa i Nieruchomości w Rzeszowie – marzec 2012

Targi Budownictwa i Nieruchomości w RzeszowieStoisko wystawowe KNC Global Real Estate, na tegorocznych Targach Budownictwa i Nieruchomości w Rzeszowie, miało aż 3 gospodarzy - w postaci: rzeszowskiego oddziału własnego sieci oraz jej franczyzobiorców z Leska i Jarosławia. Organizowane rok rocznie targi są największą tego typu imprezą na podkarpaciu, przyciągającą wielotysięczną liczbę odwiedzających ( w 2011 roku, targi odwiedziło ponad 20 tysięcy osób!).

Swoją ofertę na targach prezentują min. producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, mebli, pracownie architektoniczne, deweloperzy, instytucje finansowe oraz pośrednicy nieruchomości. Przedstawiciel KNC z Leska, - Mirosław Leszczyński, zachęcał do inwestowania w nieruchomości w Bieszczadach, – bo posiada tam kilkaset naprawdę atrakcyjnych ofert, którymi interesują się klienci z całej niemal Polski. Wiadomo – dobra oferta to połowa sukcesu!. Wtórowali mu -, przedstawiciele rzeszowskiego oddziału własnego KNC oraz właściciel oddziału w Jarosławiu, - Wiesław Cieślik, którzy starali się wykorzystać korzystny klimat panujący na targach do nawiązywania kontaktów z klientami.

Tradycyjnie targi były okazją do rozmów dotyczących sytuacji panującej na rynku nieruchomości - a pytania klientów, najczęściej dotyczyły określenia cen rynkowych, spraw spadkowych i podatkowych, prognoz na najbliższe lata oraz kwestii kredytowania nieruchomości i dostępności kredytów. Bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się wydane przez KNC Rzeszów, Lesko i Jarosław "Podkarpackie Nieruchomości", branżowa gazeta poświęcona rynkowi nieruchomości.

Targi Budownictwa i Nieruchomości w Rzeszowie Targi Budownictwa i Nieruchomości w Rzeszowie Targi Budownictwa i Nieruchomości w Rzeszowie

Autor: BSM. - dyrektor KNC Nieruchomości w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.