Artykuły

Audit recertyfikacyjny w KNC Global Real Estate

  • Autor: Ewelina Kędzior
  • Data: 2012-03-29
  • Liczba odsłon: 17157

Audit recertyfikacyjny w KNC Global Real Estate

ISO KNC Real Global EstateW dniu 29 lutego 2012 roku w tarnowskim oddziale KNC Global Real Estate odbył się audit recertyfikacyjny EN ISO 9001:2008. Audytorem zewnętrznym był p. Wojciech Tokarski z firmy DEKRA Intertek Certification. Podczas auditu sprawdzeniu podlegała dokumentacja zewnętrzna i wewnętrzna firmy, system obsługi klientów, system WSN i wiele innych.

Ze względu na fakt posiadania Certyfikatu ISO 9001:2008, tegoroczny audit służył sprawdzeniu postępów we wdrażaniu systemu zarządzania jakością. Certyfikat EN ISO 9001:2008 firma KNC Global Real Estate utrzymała, co powinno stanowić dla naszych klientów gwarancję poziomu świadczonych usług i kompleksowej obsługi prowadzonej w profesjonalny sposób. Warto podkreślić, że w branży nieruchomości zaledwie trzy biura posiada wspomniany certyfikat, w tym jedna sieć biur – KNC Global Real Estate.

Zaleceniem audytora recertyfikującego było zaangażowanie dodatkowych osób w przeprowadzanie auditów wewnętrznych i kontrola pracy pełnomocnika do spraw systemu zarządzania jakością. Spełniając ten wymóg, w dniach 14-15 marca br., Anna Mytnik i Ewelina Kędzior uczestniczyły w Krakowie, w szkoleniu dotyczącym wdrażania standardów EN ISO 9001:2008, uzyskując uprawnienia auditorów wewnętrznych. Organizatorem szkolenia była firma KaISO. Trening prowadził p. Kazimierz Bujas, wieloletni praktyk wdrażania systemów ISO, auditor certyfikujący.

„Jakość świadczonych usług, w naszej firmie, jest wartością mierzoną zadowoleniem i powracającym do nas klientem. To wiarygodność, jaką buduje firma na rynku. Musimy więc o nią zadbać! To doskonały wyróżnik w branży obrotu nieruchomościami” – twierdzi Anna Mytnik, Asystentka Prezesa KNC. Bezsprzecznie należy stwierdzić, że to jakość wpływa teraz na klienta, nie cena. Gwarancją osiągnięcia sukcesu sieci globalnej KNC jest i będzie ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług.

Autor: Ewelina Kędzior - KNC Global Real Estate oddział w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.