Artykuły

KNC silne na Śląsku!

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-03-13
  • Liczba odsłon: 18625

KNC silne na Śląsku!

Oddział KNC Real Global Estate na ŚląskuJak dotąd żadne, poza KNC Global Real Estate, sieciowe biuro zajmujące się branżą nieruchomości w Polsce, nie posiada certyfikatu jakości ISO, który jest potwierdzeniem wykonywania usług z zachowaniem najwyższych standardów i z najwyższą starannością. Właściciel sieci KNC, - Rafał Stec, poprzez swoje działania, buduje silną markę, która wyróżnia się i która zaistniała na globalnym rynku a wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO jest elementem budowy tej marki.

Silna marka skusiła w ubiegłym roku wielu Franczyzobiorców sieci KNC, którzy zdecydowali się na prowadzenie swoich biur na terenie województwa śląskiego. Dzięki temu powstała tam silna grupa biur KNC. Województwo śląskie jest drugim po małopolskim, na terenie którego działa co najmniej kilka biur należących do sieci KNC. A biura na Śląsku to : KNC Żory ( ulica Garncarska 15a), KNC Rybnik ( ulica Wiejska 2 ) KNC Sosnowiec (ulica Małachowskiego 9 ) KNC Trzebinia (ulica Targowa 1) KNC Gliwice (ulica Raciborska 1) KNC Zabrze (ulica Wolności 299) Wszystkie te biura wzajemnie korzystają ze swoich ofert , dzięki czemu dysponują największą bazą ofertową w województwie śląskim.

Autor: BSM.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.