Artykuły

KNC Świdnica ma już pierwszych klientów

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-03-06
  • Liczba odsłon: 20192

KNC Świdnica ma już pierwszych klientów!

Oddział KNC Real Global Estate w ŚwidnicyBiuro sieci KNC, działające w Świdnicy, przy ulicy Okulickiego 21, działa od kilku tygodni i może już polecić klientom swoje pierwsze oferty. W ofercie tej znajdziemy wiele interesujących mieszkań położonych w Świdnicy, w tym ładnie utrzymaną kawalerkę o powierzchni 29 m3, w niewielkiej cenie ofertowej - 89 000 zł albo przestronne mieszkanie położone w kamienicy o powierzchni 37 m2 w cenie 87 000 zł - podlegającej znacznej negocjacji. Oferta bogata jest również w większe mieszkania 2 i 3 pokojowe, w bardzo rozsądnych cenach ofertowych. Tak, więc naprawdę jest, w czym wybrać! Jeśli myślimy o własnym domu – to w tym sektorze biuro KNC, także ma wiele do zaoferowania a agenci biura codziennie pozyskują nowe nieruchomości przeznaczone do sprzedaży.

Biuro sieci KNC w Świdnicy oferuje swoim klientom kompleksową obsługę w sektorze pośrednictwa nieruchomości a także z racji prowadzonego pośrednictwa kredytowego – zadba o zabezpieczenie środków na zakup wymarzonej nieruchomości i pomoże w doborze i uzyskaniu właściwego kredytu.

Przykładowe oferty mieszkań biura KNC w Świdnicy:

Świdnica Świdnica Świdnica

Autor: BSM.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.