Artykuły

Wspierana przez KNC załoga rajdu Lotos Baltic Cup 2012 - nie zawiodła!

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-02-24
  • Liczba odsłon: 16496

Wspierana przez KNC załoga rajdu Lotos Baltic Cup 2012 - nie zawiodła!

Rajd Lotos Baltic Cup 2012 Zakończył się tegoroczny Rajd Samochodowy Lotos Baltic Cup, w ramach, którego rozgrywane były Samochodowe Mistrzostwa Polski, Rajdowy Puchar Polski oraz Rajd Legend. Impreza ta otworzyła sezon rajdowy 2012, rozgrywana była w okolicach Gdańska a brali w niej udział czołowi kierowcy rajdowi Polski. Jedną z 60 załóg rajdu była załoga sponsorowana przez KNC Global Real Estete - Krzysztof Schenk, - Maciej Handwerker, która do domu wróciła z pucharem, zajmując II miejsce w I Rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, klasy VI i pierwsze miejsce w ogólnej klasyfikacji klasy VI.

Prowadzony przez team, - Schenk – Handwerker, Peogot 206, wielokrotnie wypadał z trasy a załoga, co rusz zmagała się albo z ulewnym deszczem albo mocno padającym śniegiem, przez co chwil grozy na całej trasie było bez liku. Na szczęcie załoga sponsorowana przez KNC, szczęśliwie rajd ukończyła i już wkrótce wyruszy w kolejne trasy rajdowe, dostarczając pracownikom i właścicielom firmy KNC Global, Real Estate wielu wzruszeń, emocji i powodów do dumy.

Tak trzymać panowie!

Rajd Lotos Baltic Cup 2012 Rajd Lotos Baltic Cup 2012 Rajd Lotos Baltic Cup 2012

Autor: BSM. - dyrektor KNC Nieruchomości w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym źródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.