Artykuły

Dębica - biuro projektowe z biurem nieruchomości

  • Autor: Administrator Administrator
  • Data: 2012-02-23
  • Liczba odsłon: 18547

Dębica - biuro projektowe z biurem nieruchomości

KNC oddział w DębicyIstniejące od wielu lat w Dębicy, biuro projektowe „ Art -Factory” prowadzone przez architekta Pawła Spędzia i Wiolettę Spędzia, może pochwalić się wieloma udanymi projektami budynków użyteczności publicznej - obiektami sportowymi, biurowcami czy hotelami. Nie bez sukcesów biuro działa również w sektorze deweloperskim oraz w indywidualnym budownictwie mieszkaniowym. Wieloletnie i bogate doświadczenie, ogromny potencjał twórczy i doskonała znajomość potrzeb lokalnego rynku, stała się podstawą do stworzenia dodatkowo w 2009 roku biura nieruchomości. Jak pokazuje czas założenie było słuszne, – bo też biuro projektowe doskonale współgra z biurem nieruchomości. Dzięki takiemu połączeniu architekci, mogą np. zaproponować inwestorom o wiele większy zakres obsługi – począwszy od wyszukania odpowiedniego terenu, sprawdzenia stanu prawnego, przygotowania umowy po przygotowanie odpowiedniego projektu i prowadzenia inwestycji.

Właściciele firmy „ Art - Factory „ branży nieruchomości, postanowił uczyć się od najlepszych, – dlatego, też nie posiadając doświadczenia w tej dziedzinie,zawarł w czerwcu 2009 roku, umowę franczyzową z siecią KNC, w której działają, nie bez sukcesów do dnia dzisiejszego. Położone w Dębicy przy ulicy Powstania Styczniowego 4, biuro dysponuje bardzo bogatą ofertą nieruchomości - własnych, pozyskanych przez siebie jak i ofertą biur z sieci KNC, działających w województwie podkarpackim i małopolskim.Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci zainteresowani nieruchomościami położonymi np. w Tarnowie a mieszkający w Dębicy, mogą z oferty skorzystać właśnie w Dębicy,co pozwala im zaoszczędzić czas i pieniądze, które wydali by na dojazd do Tarnowa.

Wspólna baza ofertowa jest, jak podkreślają wszyscy Franczyzobiorcy sieci KNC, najważniejszą zaletą działania w sieci. Właściciel sieci KNC, Rafał Stec szacuje, że w chwili obecnej sieć posiada ponad 15 tysięcy ofert, przez co KNC stała się największą siecią biur nieruchomości działającą w Polsce!. Niezaprzeczalnie biuro KNC z Dębicy ma znaczący wkład w budowę bazy i renomy sieci KNC, a klienci biura, - Wiolettę i Pawła Spędzia cenią za wszechstronność, profesjonalizm i ogromne zaangażowanie, które wkładają w realizację każdego projektu.

Autor: BSM.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.