Artykuły

Solina zaprasza! Najatrakcyjniejsze oferty znajdziesz w KNC Lesko

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-01-31
  • Liczba odsłon: 18592

Solina zaprasza! Najatrakcyjniejsze oferty znajdziesz w KNC Lesko

KNC oddział w NiepołomicachBieszczady niewątpliwie należą do najpiękniejszych zakątków Polski. Od lat bieszczadzkie połoniny kuszą swoim pięknem i przyciągają tysiące turystów. Moda na inwestowanie w nieruchomości nie ominęła również Bieszczad, gdzie z roku na rok dochodzi do coraz liczniejszych transakcji.

Internet i prasa wprost zasypane są ofertami z bieszczadzkiego rynku nieruchomości. "Bieszczady – Łodyna - działka w dobrej cenie – w bliskości wyciągu narciarskiego!", "Bieszczady – Brzegi Dolne – nieruchomość w samym sercu Bieszczad!", "Piękny ośrodek wypoczynkowy w miejscowości Ustrzyki Dolne!", "Szukasz nieruchomości pod siedlisko? Polecamy ponad 4 ha działki z domem z bala" - to tylko niektóre tytuły, które zachęcić mają do zakupu ziemi bądź domu w Bieszczadach.

Wśród bieszczadzkich pośredników, działający od lat Franczyzobiorca sieci KNC w Lesku, Mirosław Leszczyński, jest chyba najbardziej znany i ceniony. Solidne i uczciwe podejście do klientów i jego działalność poza zawodowa na rzecz innych sprawiły, że klienci darzą go dużym zaufaniem i sympatią. Swój czas Franczyzobiorca KNC dzieli na przykład na LKS SANOWIA w Lesku i nawołuje do przekazywania 1 % z podatku na ten właśnie klub, widząc w takich właśnie klubach potencjał i ogromne możliwość rozwoju sportu i wyszukiwania talentów w małych, prowincjonalnych środowiskach. Również akcja – Szlachetna Paczka – mająca pomóc biednym podkarpackim rodzinom była wspierana przez jego działania i jej ogromny sukces był możliwy również dzięki niemu.

Aż dziw bierze, że obok tych wszystkich, prowadzonych akcji - Franczyzobiorca sieci KNC z Leska, ma jeszcze czas na prowadzenie biura. Tymczasem biuro doskonale się rozwija a baza ofertowa w Lesku stale rośnie co przekłada się na zawierane transakcje. Gdzie zatem szukać nieruchomości w Bieszczadach? Oczywiście tylko w KNC w Lesku – bo to dobre miejsce na zawieranie doskonale przygotowanych transakcji.

Autor: BSM.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.