Artykuły

Firma na każdą kieszeń

  • Autor: BSM
  • Data: 2012-01-19
  • Liczba odsłon: 16014

Firma na każdą kieszeń

Oferta franczyzowa KNC Global Real EstateWłasna firma to marzenie nie jednego z nas. Wielu wstając rano do pracy myśli, w jakim humorze będzie szef i czy aby dziś nie będzie chciał odbić sobie na nas życiowych niepowodzeń czy problemów. Posiadanie własnej firmy - ma tą istotną zaletę, że sami decydujemy o sobie i nie musimy się nikomu podporządkować. Jest to bezsprzecznie jeden z powodów, przez który, decydujemy się na prowadzenie własnej działalności. Ale własna firma – to także konieczność posiadania kapitału, który pozwoli na uruchomienie firmy i jej prowadzenie. I tu – często kończą się nasze marzenia. Tymczasem niewiele potrzeba, aby je urzeczywistnić. Dobry pomysł – dużo odwagi i niewiele pieniędzy, wystarczy by na przykład stać się właścicielem biura nieruchomości.

Dobry pomysł - to koncept sieci biur nieruchomości, KNC Global Real Estate. Prowadzenie własnego biura pod znaną marką i według sprawdzonego now- how skusiło, już ponad 50 franczyzobiorców, którzy działają w Polsce i poza jej granicami, czyniąc z KNC najdynamicznie rozwijającą się sieć franczyzową branży nieruchomości w Polsce. Nie wiesz jak - KNC – ci powie!, poprowadzi!, poradzi! wyszkoli kadrę agentów! i będzie wspierać na każdym etapie działalności.

Niewiele pieniędzy – to ogromny atut oferty franczyzowej KNC. Atrakcyjny, wręcz niespotykany w innych branżach, niewielki wkład finansowy, pozwala uruchomić biuro. Dotychczasowi Franczyzobiorcy sieci KNC na organizację biura wydawali od czternastu do trzydziestu tysięcy złotych a sama póżniejsza działalność generuje niskie koszty stałe. W działalności tej nie jest konieczne zatrudnianie sztabu ludzi ani zastosowanie wysoce skomplikowanych technologii.

Jeśli zatem do dobrego pomysłu i niewielu pieniędzy dodamy dużo odwagi - to wyjdzie nam z tego biuro nieruchomości, dzięki któremu  na pewno spełnią się nasze marzenia! 

Autor: BSM. - KNC Global Real Estate w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.