Artykuły

Szkolenie KNC Global Real Estate w Białymstoku

  • Autor: Ewelina Kędzior
  • Data: 2011-12-15
  • Liczba odsłon: 18171

Szkolenie KNC Global Real Estate w Białymstoku

Szkolenie w oddziale KNC w BiałymstokuW dniach 12-13 grudnia br. odbywało się w Białymstoku szkolenie mające przygotować do pracy Asystenta Pośrednika - nowych adeptów sztuki pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Szkolenie prowadził właściciel sieci KNC Global Real Estate, Rafał Stec a uczestniczyła w nim ponad dwudziestoosobowa grupa osób, które dotychczas nie pracowały w branży nieruchomości. Wszystkie te osoby zasilą nowo powstające biura w Białymstoku, Ełku i Suwałkach.

Obecnie w Białymstoku funkcjonuje 29 biur nieruchomości, w Ełku - 6 a w Suwałkach - 4. W zdecydowanej większości są to podmioty lokalne oraz rodzinne firmy , dla których zmierzenie się z dużym biurem sieciowym jakim jest KNC, będzie zapewne nie lada wyzwaniem. KNC szczyci się potężną bazą ofert nieruchomości, w tym zdecydowana większość to oferty na wyłączność. Przed nowymi pracownikami stoi więc trudne zadanie - utworzenia dla regionu białostockiego i Suwalszczyzny, bazy ofert nieruchomości oraz wykazu potencjalnych inwestorów.

Poruszane podczas białostockiego szkolenia, zagadnienia cieszyły się dużym zainteresowaniem, czego owocem było wiele zapytań wystosowanych w stronę wykładowcy. Uczestnicy szkolenia zdają się rozumieć ciążącą na nich odpowiedzialność – budowania bazy nieruchomości KNC Global Real Estate na Podlasiu. Wsparciem dla nich na pewno będzie właściciel oddziałów Jarosław Łazarski oraz fachowa pomoc licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Nieodległy, oddział własny KNC Global Real Estate w Łomży również będzie służył wsparciem dla przemierzających szlaki nieruchomości.

Autor: Ewelina Kędzior - KNC Nieruchomości w Tarnowie.
Wyrażamy zgodę na publikowanie całego lub części dokumentu z podanym zródłem informacji: dane pochodzą z serwisu nieruchomości www.wsn.pl.